Hosting w Hekko – opinie


Prowadząc własną działalność w Internecie, koniecznie powinno się założyć swoją stronę internetową. A jeśli strona internetowa, to i hosting jest niezbędny. Na rynku dostępne są oferty wielu firm hostingowych. Jedną z nich jest hekko.pl – firma istniejąca na rynku od 2007 roku, dysponuje więc już sporym doświadczeniem na stosunkowo młodym rynku usług hostingowych w Polsce.

Co oferuje Hekko.pl?

Oferta hekko.pl obejmuje hosting, wynajem miejsca na serwerze, czy hosting z ukierunkowaniem na seo. Hekko.pl oferuje także domeny na sprzedaż (międzynarodowe, lokalne, polskie, czy europejskie), a także certyfikaty SSL (czyli certyfikaty wykorzystywane na przykład przy logowaniu do ochrony wpisywanych danych).

Korzystając ze strony internetowej, od razu można dostrzec jej przejrzystość. Nawet, jeśli ktoś nie zna się na sprawach związanych z Internetem, bez problemów odnajdzie się na stronie firmy. Poszczególne sekcje są jasno od siebie odseparowane. Na stronie głównej hekko.pl, widoczne są od razu aktualności. Tam znaleźć można informacje o trwających promocjach i ofertach specjalnych. Ponad aktualnościami znajdują się odnośniki prowadzące bezpośrednio do ofert.

Domeny w Hekko

Sprzedaż domen przez hekko.pl obejmuje domeny narodowe (nie tylko polskie), międzynarodowe (globalne), lokalne i funkcjonalne. Dzięki temu, niezależnie od typu prowadzonej działalności gospodarczej, można wybrać adres strony internetowej dopasowany do swoich potrzeb. Dla klientów, którzy zarejestrowali 100 lub więcej domen, firma przygotowała ofertę specjalną, w ramach której hosting jest nieco tańszy. To zdecydowanie przyciąga dużych klientów. Po lewej stronie znajdują się aktualne promocje obowiązujące w dziale „domeny”. Dużym udogodnieniem jest także wyszukiwarka wolnych adresów, z której można skorzystać podczas wyboru adresu dla siebie.

Hosting w Hekko

W zakładce Hosting znaleźć można różne pakiety, które dostosowane są do potrzeb klientów, zależnie od preferencji. Tabela sporządzona jest w bardzo czytelny sposób, nawet dla osób, które nie znają się na sprawach związanych z Internetem. Przy każdym z parametrów opisywanych w tabelach, znajduje się znak zapytania. Po kliknięciu, wyświetla nam się definicja danego pojęcia. To znacznie ułatwia odczytanie tabeli osobom „niewtajemniczonym”. Dla klientów o specjalnych potrzebach, firma oferuje hosting dedykowany.

W tej zakładce znaleźć też można poradnik na temat wyboru odpowiedniego serwera.

Podsumowując, zarówno strona hekko.pl, jak i sama firma, sprawiają pozytywne wrażenie. Informacje uporządkowane są w sposób jasny i przejrzysty. Dużą zaletą strony, jest prostota jej obsługi oraz podpowiedzi dla osób mniej wtajemniczonych. Dzięki temu, każdy, kto potrafi obsłużyć komputer, może się po niej sprawnie poruszać. Jaka jest nasza opinia na temat Hekko? Warto sprawdzić ich ofertę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *